NAZAN ÖNCEL "HÂLÂ GİDERİM VAR!"

Nazan Oncel Bakırköy (3)

NAZAN ÖNCEL BAKIRKÖY'DE MÜZİK ZİYAFETİ ÇEKTİ

Nesrin Sipahi, TRT2 de Hülya Koçyiğit'in programına konuk oldu Nesrin Sipahi, TRT2 de Hülya Koçyiğit'in programına konuk oldu

Usta sanatçı Nazan Öncel, İstanbul Bakırköy de İBB Cem Karaca Kültür Merkezi'nde konser verdi. İzleyicilerin büyük ilgi gösterdiği konserde Nazan Öncel,  'Kara Plak' adlı yeni albümünden şarkıların yanı sıra, 'Gitme Kal Bu Şehirde', 'Erkekler de Yanar',' Mühürledim Seni Kalbime', 'Gidelim Buralardan', 'Kimler Gelmiş', 'Hay Hay', 'Hadi O Zaman', 'Geceler Kara Tren', 'Aşkım Baksana Bana', 'Aşk Beklemez' gibi klasikleşmiş şarkılarını seslendirdi. 

Nazan Öncel Bakırköy Ibb Konseri 28.3.2024Bakırköy de ki konser alanında tüm biletlerin kısa sürede tükenmesi üzerine konser salonuna giremeyen izleyiciler için led ekranlardan canlı yayın yapıldı.

Nazan Oncel Bakırköy (1)Hareketli dansları ve müthiş enerjisiyle hayranlarını büyüleyen Nazan Öncel konserine 'Seni Bugün Görmem Lâzım" adlı şarkı ile başladı. Öncel, "Hoş geldiniz şerefler verdiniz. Ben bu buluşmaları çok anlamlı, çok kıymetli buluyorum. İyi ki varsınız, şarkıların gücü diyoruz biz buna. Şarkılar neler yapıyor, sizlerle aramızda bir asma köprü kuruyor. Ne mutlu bize. Ne yaptıysak bugüne kadar birlikte yaptık." dedi.

Nazan Oncel Bakırköy (2)

"HALÂ GİDERİM VAR!"

Konserinde adeta stund-up yapan sanatçı Nazan Öncel, seyirciyle interaktif diyaloga girerek hayranlarıyla sohbet etti. Magzinsortie.com 'dan Olcay Ünal Sert'in haberine göre bir ara sahneden  "Hâlâ giderim var" diyerek espri yapan sanatçı izleyicileri güldürmeyi başardı. Öncel konserinde artan kadın cinayetlerine de değinerek onlar için "İmdat" adlı duygusal eserini seslendirdi.

20240228 220433

NAZAN ÖNCEL "STADLARDA BÖYLE Mİ BAĞIRIYORSUNUZ?"

Nazan Öncel, "Erkekler de Yanar' adlı şarkıyı seslendirirken çıplak sesle önce erkeklere söyletti. Erkek izleyicilerden pek fazla ses gelmeyince Nazan Öncel "Statlarda böyle mi bağırıyorsunuz? Bak sizden sonra kızlar bağıracak ona göre" dedi. Öncel pek performansı beğenmedi dediği gibi kızlar erkekleri bastırdı ve daha güçlü bir şekilde "Erkeklerde Yanar"ı seslendirdiler. 

Nazan Oncel Olcay Unal Sert 20240228 223529

Magazinsortie.com Yayın Yönetmeni gazeteci Olcay Ünal Sert konser bitiminde Nazan Öncel ile görüşerek bir süre sohbet etti. Usta sanatçı Öncel, Olcay Ünal Sert için 'Kara Plak' adlı yeni albümünü imzaladı.

Editör: Olcay Ünal Sert