Tam 21 yıldır tüm yazlarını Bodrum’da geçiren işletmeci Ersin Süzer, bu kez Yalıkavak’ta iki yeni markayla tatilcilerin hizmetinde olacak. Yalıkavak  Tilkicik Koyunun başındaki Nixie Beach&Hotel’in, Beach’i ve yepyeni tarzıyla Helia Restoran & Dancing bu Perşembe günü hizmet vermeye başlıyor. Bodrum’da tatille gelenlere kendilerini özel hizmetleri için tasarlanan Nixie Hotel & Beach sınırlı sayıda misafir ağırlayacak. Sonsuzluk havuzu, teraslı ve bahçeli deniz manzaralı odalarıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet verecek olen Nixie Bodrum’un  tüm doğallığını yaşatmaya aday olacak.

Çok özel bir beach mönüsü ve Türkbükü’ndeki Hatice Teyze Doğal ürünlerinden bezeli kahvaltısıyla güne başlayacak Nixie Beach gün batımına kadar tatilcilerin hizmetinde olacak.

Ersin Süzer

Helia’da Yemek ve Eğlence Birarada

Bodrum’un akşamlarına eğlence için sürpriz isim karşınızda olacak. Ünlü DJ Suat Ateşdağlı, çok uzun yıllar sonra yemekte birlikte kulaklarımızın pasını silecek.  Helia’nın müzikleri tüm yaz boyunca Ateşdağlı üstlenecek. 2000’li yılların başında yarattığı DJ akımının öncüsü olan Ateşdağlı “Bodrum’da ilk kez yemekli program yapacağım. Yıllar sonra aynı heyecanı yeniden yaşıyorum. Helia’ya gelenlere büyük sürprizlerim olacak” diyor.

Helia’nın yemekleri hergün değişecek

Helia Bodrum’da bir ilke imza atıyor ve mönüsü her gün değiştirmekle iddialı. Paylaşımlar tabaklarla Ege mutfağını fiks mönüye bağlayan Helia’da gece bitene kadar yemek servisi devam edecek.  Kaliteli müziğin ve yemeğin iddialı adresi Helia bu yaz Bodrum’a gelenleri keyiflerine keyif katacak.