KURUÇEŞME DE İMPARATOR İZDİHAMI YAŞANDI

TEKERLEKLİ SANDALYE İLE SAHNEYE ÇIKTI

Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, müziğin dev ismi İbrahim Tatlıses’i ağırladı. Tekerlekli sandalye ile sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, bir döneme damgasını vurmuş unutulmaz şarkılarını seslendirdi.

Tan Sağtürk, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü oldu Tan Sağtürk, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü oldu

İBRAHİM TATLISES İZDİHAMI

Her konserinde bilet satışlarıyla rekor kıran İbrahim Tatlıses, Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde 5. kez müzikseverlerin kulaklarının pasını sildi. İmparatoru dinlemek için hayranları konser alanını saatler öncesinde doldurdu. Konserin başlangıcında müzikseverler imparatoru büyük bir coşkuyla ayakta karşıladı.

“İMPARATOR” TEZAHÜRATLARI BOĞAZ’DA YANKILANDI

Müziğin imparatoru konseri boyunca, 'Yalan', 'Bir Kulunu Çok Sevdim', 'Bebeğim', 'Şemmame', 'Sarhoş', 'Kavur Balıkları', 'Haydi Söyle', 'Mavi Mavi' gibi sevilen şarkılarını seslendirdi. Dillerden düşmeyen slow parçaları yanı sıra Tatlıses, hareketli şarkılarıyla da binlerce kişiyi ayağa kaldırdı.

İki buçuk saat boyunca aralıksız şarkılarını seslendiren imparator, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde bir kez daha müzikseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Hayranlarının ‘İmparator’ tezahüratları İstanbul Boğazı’nda yankılandı. Kesilmeyen alkışların hatrına sevenlerinin istek şarkılarını da okuyan İbrahim Tatlıses, 8 Ekim’de müzikseverlerle yeniden Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde bir araya gelecek.