50. Sanat Yılında Kuruçeşme de izdihama neden olan Diva Bülent Ersoy, 'resital' tadında konsere imza attı. Klasik eserlerden ilahilere, kendi hitlerinden Orhan Gencebay, Gülden Karaböcek ve Ferdi Tayfur'un bestelerine her türde şarkıyı seslendiren, sahnesinde 90 yaşında ki duayen sanatçı Mustafa Sağyaşar'ı ağırlayan Diva, önemli bir konsere imza attı, hocasına saygıda kusur etmedi. Birlikte "Unutamam Seni" ve "Karam" adlı eserlere düet yaptılar.

Erkan Yolaç, son yolculuğuna uğurlandı Erkan Yolaç, son yolculuğuna uğurlandı

Bülent Ersoy, konserinde beyaz kuyruklu piyano eşliğinde Gülden Karaböcek'in Dilek Taşı bestesini seslendirdi.

Diva Bülent Ersoy ve Magazinsortie.com Yayın Yönetmeni Gazeteci Olcay Ünal Sert, Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nin kulisinde sohbet ederek o anı ölümsüzleştirdiler.

Bülent Ersoy Kuruçeşme konserinin ertesi günü telefonla arayarak yazı ve izlenimlerim için teşekkür etti. Sanatçı Eskişehir konserinin hazırlıklarına çoktan başlamıştı bile. 

SÜPERSTAR'A ZEYTİN DALI

Kuruçeşme konseriyle ilgili tüm detayları magazinsortie.com 'dan okuyabilirsiniz. Gelelim asıl konuya... Diva ve Süperstar'a... Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan'ın arası açıktı biliyorsunuz. Süperstar'a övgü dolu sözler söyleyen Diva, adeta zeytin dalı uzattı.

Usta sanatçı Bülent Ersoy; Ajda Pekkan'la birlikte bir tek kendilerinin kaldığını belirterek, "Gençken hadi yaptınız, önemli olan bu yaşlarda yapabilmek, devamını getirebilmektir. Zorla birini çıkarmak için uğraşın çıkaramazsınız. Yok!.. Yetişmiyor da!.. Bir ben ve Ajda kaldık... Biz ikimiz çok farklı bir yerdeyiz." dedi.  

Süperstar için "Çok kibar" diyerek övgü dolu sözler söyleyen Diva, "Bir Ajda Pekkan, bir Bülent Ersoy bir daha gelmez! Yetişmiyor da!" dedi. Eskişehir'e konser için yola çıktığını belirten efsanevi sanatçı Bülent Ersoy, günümüzde bazı şarkıcıların göbek deliğine kadar her yerini açmalarına rağmen soyunmaktan öteye gidemediklerini de söyledi.  Olcay Ünal Sert / magazinsortie.com özel haberi

Olcay Ünal Sert'in köşe yazısının tamamı:

OLCAY ÜNAL SERT: BÜLENT ERSOY "BİR BEN VE AJDA KALDIK" - MagazinSortie.com - MagazinSortie.com

Kuğu Diva!... Bülent Ersoy 50. Sanat Yılında Kuruçeşme de izdihama neden oldu! - MagazinSortie.com

Editör: Olcay Ünal Sert