Cem Karaca Haberleri

Cem Karaca haberleri ve güncel Cem Karaca gelişmeleri, Cem Karaca ile ilgili tüm video, Cem Karaca fotoğrafları ve Cem Karaca haberleri MagazinSortie.com sitemizde


SİNEMA

Efsane rock sanatçısı Cem Karaca’nın hayatını konu alan ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filmiyle ilgili tartışmalar sürüyor.

SİNEMA

İsmail Hacıoğlu, Fikret Kuşkan, Melisa Döngel gibi isimlerin yer aldığı geçen cuma gösterime giren 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminin yayını mahkeme...

SİNEMA

Efsane sanatçı Cem Karaca'nın hayatını anlatan 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' sinema filminin galası Taksim de AKM de gerçekleşti.

SİNEMA

Cem Karaca'nın hayatını konu alan "Cem Karaca'nın Gözyaşları" filminde Emel Sayın'ı kimin canlandıracağı merak konusu oldu.

SİNEMA

Anadolu rock müziğinin efsane ismi Cem Karaca’nın hayatını anlatan “Cem Karaca’nın Gözyaşları” filminden ilk afiş yayınlandı.

SİNEMA

“Cem Karaca’nın Gözyaşları” sinema filminde efsane müzisyen Seyhan Karabay'ı canlandıracak oyuncu belli oldu.

SİNEMA

Türk Rock Müziği'nin efsanevi sanatçısı Cem Karaca'nın hayatını konu alan, 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' sinema filminin çekimlerine Bakırköy de başlandı.

MÜZİK

Anadolu rock müziğinin efsanevi ismi Erkin Koray, 7 Ağustos'ta Kanada'da hayatını kaybetti. Koray'ın cenaze programına ilişkin detaylar belli oldu.

SİNEMA

Efsane sanatçı Cem Karaca’nın hayatı film oluyor. Anadolu rock müziğin unutulmaz sanatçısı Cem Karaca'nın büyük başarılar, sürgünler, kayıplar, hasret ve...

MAGAZİN

Usta oyuncu Cem Özer, Disney Plus'a ateş püskürdü: Bunlar kapitalizm sisteminin maşaları.

KÜLTÜR SANAT

Bodrum'da kalp yetmezliği sonucu 76 yaşında hayatını kaybeden şarkıcı ve besteci Baha Boduroğlu, İstanbul da son yolculuğuna uğurlandı.

SAĞLIK

MFÖ grubunun üyesi, müzisyen, sinema ve dizi oyuncusu olan Özkan Uğur'dan üzen haber geldi. Daha önce üç kez lenf kanserini...